Talking Tom Cat

Talking Tom Cat 2.7

Sympatyczny gadający kot powtarza Twoje słowa na iPhone

Talking Tom Cat to wirtualny kot, który mieszka w Twoim iPhone'ie i – podobnie jak jego żywy odpowiednik – nie ma do zaoferowania wiele więcej, ponad swoje towarzystwo. Niemniej jednak jest kilka ciekawych rzeczy, leżących w granicach jego możliwości, na przykład będzie umiał powtórzyć wszystko, co do niego powiesz, swoim własnym, kocim głosem. Zobacz pełny opis

Zalety

  • Zabawny gadający kot
  • Można nakręcić wideo
  • Kochany przez dzieci
  • Zabawne naśladowanie głosu

Wady

  • Mała przydatność
  • Ograniczona akcja
  • Tylko jedno zwierzę

Dobry
7

Talking Tom Cat to wirtualny kot, który mieszka w Twoim iPhone'ie i – podobnie jak jego żywy odpowiednik – nie ma do zaoferowania wiele więcej, ponad swoje towarzystwo. Niemniej jednak jest kilka ciekawych rzeczy, leżących w granicach jego możliwości, na przykład będzie umiał powtórzyć wszystko, co do niego powiesz, swoim własnym, kocim głosem.

Mądrzejszy niż zwykły kot 

Oprócz mówienia zabawnym, wysokim głosem, Talking Tom Cat zachowuje się właściwie jak żywe zwierzątko. Możesz go na przykład nakarmić lub pogłaskać (aczkolwiek niezbyt mocno, inaczej może spróbować na Ciebie skoczyć). W trakcie gry odkryjesz, że Twój kot skrywa wiele talentów – może również pić mleko, grać na cymbałkach, pierdzieć i zdmuchiwać świeczki. Niektóre z tych aktywności mogą być jednak dla Toma osiągalne tylko wtedy, jeśli rozszerzysz grę do pełnej wersji wewnątrz aplikacji.

Talking Tom Cat posiada możliwość nagrywania aktywności Twojego podopiecznego i dzielenia się plikami wideo ze znajomymi na przykład za pomocą sieci społecznościowych. Możesz mieć naprawdę niezłą zabawę mówiąc do kota różne głupie rzeczy i nagrywając go, jak je powtarza, a następnie wysyłając wideo do znajomych. 

Jak się bawić z Tomem

Sterowanie w Talking Tom Cat jest bardzo proste. Możesz jedynie mówić do kota i czekać na jego odpowiedź lub dotknąć palcem ekranu i rozpocząc interakcję ze zwierzakiem. W zależności od tego gdzie i w jaki sposób kota dotkniesz, zareaguje on w określony sposób. 

Narodziny gatunku

Kiedy już znudzisz się Talking Tom Cat będziesz mógł zagrać w drugą część gry albo pobrać inną z tego samego gatunku (stworzone przez Outfit 7), na przykład Talking Ben the Dog, Talking Gina the Giraffe, czy Talking Ginger

Werdykt

Talking Tom Cat to aplikacja, która nie dostarczy Ci zbyt wiele rozrywki, jednak na krótką metę na pewno spędzisz z Tomem sporo zabawnych chwil. 

Zmiany

  • Galeria najśmieszniejszych wideo stworzonych przez fanów Talking Tom Cat
Talking Tom Cat

Download

Talking Tom Cat 2.7